top of page

Svatební workshop "Capturing Happiness" od Dalibory Bijelic

Aktualizováno: 23. 3. 2021Dalibora je mi velikou inspirací. Její fotky mluví samy za sebe a přesně vyjadřují to, jaká je. Upřímná, krásná holka, která dělá vše s láskou. Sama říká, že: "dobrá fotografie vychází ze srdce" a přesně tenhle přístup se snaží předat na svém workshopu Capturing Happiness.


Dva dny plné inspirace, radosti, vášně, skvělých lidí a smíchu.

Tak nějak bych shrnula dva krásné dny v Olomouci. Celý workshop se odehrával na krásném místě v coworkingovém centru Vault 42. Ubytování jsme měli zajištěné v sousedním hostelu Long story short.


Za dva dny nám Daby dokázala říct vše, co o svatební fotografii ví. Nic si nenechala pro sebe a vše otevřeně vysvětlila. Od komunikace s klientem a přístupu k celému podnikání, až po postproces.


Já si z workshopu odnesla plný seznam rad a inspirací, kterým se snažím pomalu proškrtávat. Je to dlouhá cesta, kterou si každý musí vyšlapat sám. Ale Daby tímto způsobem podává pomocnou ruku.


Pokud potřebujete načerpat inspiraci, popostrčit nebo se chcete seznámit s kolegy, workshop Dalibory vřele doporučuju. Je to skvělá investice, která vás nakopne správným směrem.


Součastí workshopu bylo také focení svatebního editorialu s krásným párem Terezkou a Tomášem. Terezka je mimochodem skvělá svatební fotografka. Krásnou květinu nám připravilo květinářství Podběl a šaty zapůjčily holky z Yes and Yes. Jak jim to slušelo se podívejte sami.


Ještě jednou ti DĚKUJU Daby! Jsi jedinečná stejně jako tvé fotky!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Yorumlar


bottom of page