top of page

Láska na celý život

Plánujete svatbu uprostřed lesa nebo v kostele? Malou nebo pozvete celou vesnici? Ráda zachytím veškeré detaily vašeho vysněného dne, ať je kdekoli.

Jediné, co nesmí chybět, je láska.

Budeš s námi celý den?

Od probuzení po poslední tanec, když budete chtít. Abych mohla vyprávět váš příběh celý, musím ho celý zažít. Zkrátka nechci chybět u ničeho důležitého.

Na svatbě o mně skoro nebudete vědět, abych mohla zachytit všechny ty momenty, které si už druhý den nebudete pamatovat. Ale zároveň budu vždy po ruce, bude-li to třeba.

Umíš kouzla? Neradi se fotíme

Samotný svatební den je kouzelný a láska dělá divy, že se nestačíte divit. Pak už stačí, když se vezmete za ruce a půjdeme se společně projít. Nic víc není potřeba.

Je to jediný čas, kdy si můžete odpočinout od veškerého shonu a pozornosti. Pár chvil, které můžete strávit sami o samotě a věnovat se jeden druhému.

Svatební přípravy | Svatební fotograf |  Hanka fotí
Tisk fotografií

Kolik fotek dostaneme?

Každá svatba je jiná a nikdy nevíte co se stane. Proto počet fotek neomezuji. Vždy dostanete výběr všech povedených záběrů a o žádný skvělý moment vás neochudím. Většinou z celodenního focení odevzdávám 400-600 upravených fotografií.

 

Upravuji všechny fotografie, které vám odevzdám a při zpracování se věnuji každé fotografii zvlášť. Dostanete ode mě upravené fotografie v plném rozlišení a kvalitě.

Kdy budou fotografie hotové?

Finální upravené fotografie dostanete nejdéle do 50 pracovních dnů od svatby. Vždy se snažím, abyste je měli co nejdříve u sebe a někdy se to povede třeba i do týdne.

Poznáme tě před svatbou?

Co nejvíc to půjde! Prožijeme spolu důležité momenty vašeho života. Proto pro vás chci být víc kamarádka než cizí skřítek s foťákem. 

Abychom se lépe poznali, ráda se s vámi domluvím na předsvatební schůzce. Osobně probereme program a detaily vašeho svatebního dne. Vyslechnu si vaše přání a plány a povyprávím o svých zkušenostech a zážitcích.

A vůbec nejlepší bude, když mě začnete sledovat na sociálních sitích a napíšete mi. Potom můžeme být v každodenním kontatku.

Když budete chtít, ráda také zachytím vaši lásku ještě za svobodna. Na předsvatebním focení si vyzkoušíte, jak takové focení probíhá a ve svatební den vás nic nepřekvapí.

2022-7-3 - Bára, Mark a Luna-103.jpg

Rezervujte si svůj termín

Pokud jste v mých fotkách našli, co jste hledali, napište mi.

Probereme detaily a já vám pošlu nabídku přímo pro vás.

 

Těším se na váš příběh!

2021-7-10 - KacÌ_ka a Martin-540.jpg
bottom of page